קידום אורגני במנועי חיפוש

בבסיס העבודה שלי בתחום הקידום האורגני עומדת גישה הוליסטית לקידום אורגני: אני בוחנת את האתר ממספר כיוונים: תוכן, ממשק משתמש, טכנולוגיה, קישורים, זמני טעינה ועוד.קידום אורגני

האתר שלכם חייב להיות מעולה על מנת להגיע לתוצאות טובות בקידום האורגני, ואנו נדאג לכך. תנאי בסיסי לעבודה עמנו הוא נכונות בצד שלכם לייצר תוכן איכותי, מקורי ובעל ערך מוסף למשתמשים. נעבור עמוד עמוד באתר ונהפוך אותו לשימושי ונגיש לגולשים וגם לגוגל – הן מבחינת התוכן והן מבחינת ה  UX (חוויית המשתמש) של העמוד  במחשבים שולחניים ובמובייל. מה שטוב לגולש – טוב גם לגוגל.

קידום אורגני עבורי הוא תהליך שכולל הרבה מאד חוטים שנקשרים ומתחברים זה לזה. בעיניי, זהו תהליך הוליסטי בו כל החוטים צריכים להיות בשליטה, אנחנו מושכים ומנתבים אותם תוך כדי תנועה ביחד – כמכלול. 

הכל מתחיל בלבדוק מה העסק צריך – האם הוא זקוק לקידום אורגני ובאיזו רמה? האם התוצאות הדרושות ריאליות? ומה האסטרטגייה הנכונה? קידום אורגני בעיני הוא טווח – יש עסקים שזקוקים לקידום מאסיבי לאורך שנים, יש כאלה שזקוקים להתחיל של רבעון או שניים רק לצורך שיפור ודיוק, ויש כאלה שבכלל אמליץ להם לעבוד במודל של הדרכות אישיות.

משלב בניית אסטרטגיית התוכן ועד האופטימיזציה של האתר, אני שם כדי ללוות אתכם בקידום אורגני של העסק. במסגרת תהליך הקידום האורגני, אני בונה אסטרטגיה שלמה המתבססת על שנים של ניסיון בתחום ועבודה בשטח עם אתרי תוכן גדולים, חנויות איקומרס מובילות ואתרי עסקים פרטיים – גדולים עד קטנים.

לצד אופטימיזציה של האתר ובניית אסטרטגיה מקיפה לקידומו, אני בוחנת את התוצאות ויוצרת מחקר מפוקח דרך גוגל אנליטיקס, על כל האינפורמציה שהוא מספק. אני מלווה את העסק לאורך זמן, גם לאחר שמתקבלות התוצאות – על מנת לנתח, להטיב ולשכלל כל הזמן את תהליך הקידום האורגני.

ליווי תהליכי בניית אתרים בוורדפרס:

הממשק הכמעט בלתי מוגבל של וורדפרס גרם לי להתאהב בו מתחילת הדרך ובכל פעם מחדש אני לומדת עוד אפשרות ועוד יישום חדש. אני מלווה בתהליך בניית האתר, כחלק מאסטרטגיית הקידום של העסק, אבל אני לא מגדירה את עצמי כ”חברה לבניית אתרים”.  אני מדריכה, מלמדת ומחדדת את העקרונות שעליהם בנויים אתרים מצליחים ומספקת תהליכי הכנה לקידום אורגני תוך כדי בניית האתר.

בנוסף, אני מלווה לקוחות העובדים מול חברה לבניית אתרים ובונה את מערך ה-SEO תוך כדי בניית האתר. לאחר השקת האתר, אני מתחזקת את האתר בהעלאת תכנים וקידומם ואחראית על הקידום האורגני והממומן לאורך הדרך.

לינק לכתבה בנושא מקדמות אתרים שכדאי לכם להכיר

לינק לראיון עם ג’ון מולר שבו הוצגה לו בין היתר שאלה שאני שאלתי

כתבה באתר זמן מקומי – חברות SEO שיקחו אתכם למקום הראשון

אנו מאמינים בקידום אמיתי, איכותי, שמעמיד במרכז את האתר כעסק, תוך הבנת המודל העסקי עליו מבוססת הפעילות שלכם, הבנת השוק והמתחרים. לא נעודד אתכם להשקיע בקידום אורגני של ביטוי שלא סביר כי יצור לכם פניות לקוחות. קידום שמעמיד את המשתמש במרכז ומושג באמצעות שימוש בכלים מתקדמים, תוך שילוב עבודת תוכן וביצוע משימות טכנולוגיות ברמה גבוהה, תוך כדי ניתוח מתמיד של הנתונים ועדכון דרכי הפעולה בהתאם ובאופן יומיומי.

השירות כולל בין היתר:

  • מחקר מילים מעמיק ויסודי על מנת לבחור בקפידה את הביטויים שעליהם “נלחם”
  • אבחון שימושיות וממשק המשתמש של כל עמודי האתר עם תעדוף של העמודים המועמדים לקידום
  • אבחון האתר בהיבטים של אופטימיזציה והתאמה למנועי חיפוש (דוח אופטימיזציה)
  • כתיבת תכנים באופן שוטף עבור האתר והזנתם למערכת הניהול באופן ידידותי למנועי חיפוש
  • ניתוח ואנליזה באמצעות google analytics
  • מעקב שוטף בכלי מנהלי האתרים של גוגל – google search console
  • הטמעת קודים באמצעות google tag manager
  • סריקה טכנית של האתר באופן שוטף ואיתור תקלות הדורשות טיפול כולל הכפלת תכנים
  • בדיקת הנראות במובייל ומעקב אחר מהירות טעינת האתר
  • אנו עובדים מערכת – נחשבת מובילה בתחומה ומאפשרת לנו לעלות על בעיות ואתגרים בזמן אמת

אנו מקפידים להתעדכן בכל החידושים ומקפידים להיות הכי מעודכנים שאפשר

לכל אתר אנו מתאימים תכנית רלבנטית במטרה לתת לכם את המקסימום האפשרי במחיר הכי שפוי שאפשר.

ניתן לשלב את הקידום האורגני עם קידום ממומן (פרסום בתשלום) בתוצאות החיפוש.

צרו קשר ויחד נחשוב מהו הפתרון הנכון לכם ולאתר שלכם